Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Старовишнівецький сільський комунальний дитячий садок "Ластівка" Вишнівецької об'єднаної територіаль

photo

Опис

Старовишнівецький сільський комунальний дитячий садок «Ластівка» Вишнівецької об’єднаної територіальної громади після понад десятирічного простою знову гостинно відчинив двері малюкам 4 жовтня 2011 року. Заклад дошкільної освіти розташований в орендованому приміщенні Старовишнівецької ЗОШ I-III ступенів, площею 266,03 кв. метрів.В закладі функціонує дві групи  в яких перебувають діти від трьох до шести років. На даний час дитячий садок відвідує 55 дітей.

Керівництво садочком здійснює завідувач Левенець Раїса Ананіївна освіта вища, педагогічний стаж роботи ― 33 роки. Закінчила Тернопільський педагогічний інститут за спеціальністю «вчитель початкових класів», в 2015 році закінчила Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію ім. Тараса Шевченка за кваліфікацією «організатор дошкільної освіти та вихователь дітей дошкільного віку»

Кількість працівників ― всього 10 осіб, ― з них педагогічний персонал ― 4 особи, обслуговуючий персонал ― 6 осіб. Освітній рівень педагогічних працівників: 2 – фахова незакінчена вища освіта, 2 – фахова вища освіта.Головною метою закладу є забезпечення реалізації права громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного і духовного розвитку. Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, формування їх особистості, розвиток здібностей та нахилів, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше