Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

БУТИНСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК "ДЗВІНОЧОК" ВИШНІВЕЦЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ Г

Опис

У мальовничому краю, на околиці села Бутин в оточенні сріблястих ялинок та чудового лісового краєвиду  у 1985 році був побудований Бутинський сільський комунальний заклад дошкільної освіти «Дзвіночок».

Проектна потужність закладу становить 65 місць. На даний час функціонує дві різновікові групи, які відвідують 40 дітей.

Дитячий садок працює за п’ятиденним робочим тижнем з тривалістю робочого дня – 9 годин.

У наявності є та відповідає статусній назві вивіска закладу, печатка, штамп дошкільного закладу.

Основними завданнями закладу дошкільної освіти є:

• Збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, забезпечення різнобічного розвитку особистості дитини;
  • Вивчення та впровадження у роботу дитсадка сучасних технологій, впровадження у роботу закладу базову програму «Дитина».

Освітні послуги в дошкільному закладі «Дзвіночок» здійснюється на підставі Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», « Про охорону дитинства», Положення про дошкільний заклад, наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Правил внутрішнього трудового розпорядку. Мовний режим закладу відповідає законодавству про мову.

Бутинський заклад дошкільної освіти «Дзвіночок» зареєстрований в Тернопільському обласному управлінні статистики, видано довідку про включення до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України від 01. 08. 2005 р. № 216, ідентифікаційний код 32807640.

Працівники закладу ознайомлені та керуються у своїй роботі нормативно-правовими актами дошкільної освіти.

Типове приміщення Бутинського дитячого садочку дає змогу розташувати кімнати відповідно до вимог Закону України «Про освіту».

На першому поверсі знаходяться: харчоблок, кладові для зберігання продуктів, вестибюль для приймання дітей, ігрова кімната, спальня, вбиральня. На другому поверсі: кабінет директора, методичний кабінет, світлиця, вестибюль для приймання дітей, ігрова кімната, спальня, вбиральня.

У дошкільному закладі створена відповідна матеріальна технічна база для здійснення навчально-виховного процесу.

Приміщення та територія закладу облаштовані згідно «Державних санітарних правил влаштування та утримання дошкільних навчальних закладів». Дотримується належний тепловий режим у приміщеннях проводяться вологе прибирання з використанням миючих засобів. Планово проводяться заміна постільної білизни та рушників.

Садочок потребує придбання ігрового майданчика, оновлення іграшок, заміни 30 вікон, 3 дверей. Через відсутність коштів дане обладнання відсутнє.

Відповідно до «Типового переліку обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок дошкільного закладу» в садочок закуплено столи та кріселка, які відповідають росту дітей та санітарним нормам.

Заклад забезпечений посібниками та навчально-методичною літературою згідно рекомендацій Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України.

Здійснюється передплата періодичних видань: «Джміль» , «Палітра педагога», «Дошкільне виховання».

У дитячому садку виконуються правила техніки безпеки, вимоги життєдіяльності, пожежної безпеки та охорони праці, зроблені відповідні записи та видані відповідні накази.

Згідно вимог обладнано пожежний щит, куточок пожежної безпеки та цивільного захисту.

Бутинський сільський комунальний заклад знаходиться  на утриманні Вишнівецької ОТГ, «Відділ освіти, культури, молоді і спорту» Вишнівецької селищної ради.

Фінансово-господарська діяльність садка здійснюється відповідно до закону України «Про дошкільну освіту» з дотриманням вимог кошторису.

Станом на 2019 рік у закладі навчально-виховну діяльність здійснюють 4 педагогічних працівники, які мають відповідну фахову освіту, 3 обслуговуючого персоналу, 1 – кухар, 2 – помічники вихователя.

Побудовано на платформі